26 Temmuz 2009

Bodrum

Bodrum Kalesi'nden                                                          Unutulmayacak bir Yalıkavak sofrası,
                                                          başrolde balık çorbası, salata ve kalamar

5 yorum:

Sadun dedi ki...

Bir Bodrum müdavimi olarak (Sarper'den tasdik alınabilir bu konuda) fazlasıyla zayıf buldum yazıyı açıkçası. Koskoca yarım adada topu topu üç yerden (Yalıkavak, Bodrum ve Bitez) bahsetmen orada ne kadar az kaldığını gösterdi bana.
Öte yandan akşam balık yenilecekse paraya kıyılıp gidip Gümüşlük'te yenir. Bunu da aklında tut (yer tarifi gerekirse haber et).
Bir de Bodrum'un en kötü denizlerinden birisidir Yalıkavak denizi; onu hiiiç anlamadım valla (biraz gezin yarım adayı yahu).
Kızdırmayın beni :P :P

Passiflora dedi ki...

işe girmedin dimi Sadun sen hala? çok konuşma, kızdırma beni :)) bir yılım dolmadı diye zor izin almışım zaten patrondan. hem paket program bu, az kalsa bile bütün gün yayılıp yatmayacaklar için.

Passiflora dedi ki...

hem de 15 yıldır Bodrum'a gidip de bunları bile yapmamış insanlar var... sözüm meclisten dışarı :))

Gözde Otman dedi ki...

hmm 15 yil gidipte bunlari yapmayanlarda kimmis?
Sadun'u tanimam etmem ama bizde biliyoruz Gumusluk Mimoza'da yemek yemeyi, Akyarlar'dan denize girmeyi.. ve cok daha fazlasini.. ama insan otele kalmaya gitmeyince gonlunce gezemiyor sanirim ya da bazi seylere sira gelemiyor 5 gun icerisinde. hani artik ise degil evimize gidiyoruz oley demistim ya... bu konuyu bir daha dusunucem... tamam dusundum ;) ben bodrumun havasini, yalikavak'in ruzgarini, sabah denizini (dikkatini cekerim deniz derken gokcebel'den bahsediyorum!) arkadaslarimla ve ailemle huzurlu tatili seviyorum. bizim ordan daha da huzurlu bir yer bilmiyorum! iddaliyim yani;)) begenen alir, begenmeyen ceker gider hesabi ;) biz begeniyoruz di mi ipek'cim?

Passiflora dedi ki...

gözde bahsetmişti akyarlar'dakiler denizleriyle övünür filan diye :)) ayrıca bende de yalıkavak sempatisi var, evim de yok orda ama böyle. çok seviyorum kendisini.