11 Aralık 2008

Yalova                                                               Yalova eski balıkçı barınağı

                                  Evet yemeden önce aklıma gelseydi daha güzel bir kare olacaktı.


              Paslanmış "İnkılap" Vapuru'nun çevresini toprak ve molozla doldurup denizle bağlantısını kesmişler. Onu denizden çıkaramıyorsak biz de denizi doldururuz gibi bir mantık yürütmüş olsalar gerek. Şimdi kendisi "nikah salonu" olmak üzere restore ediliyor. Yıpranmış inkılabın içinde kimler göbek atacak acaba...
Yalova'nın yüksek oksijenli havasında mışıl mışıl bir uykudan sonra sabah balkondan...4 yorum:

Gözde Otman dedi ki...

ahh be ipek, ahh bee;) ben orda olacaktim ki, seni durduracak, yemeye baslamadan fotografini cektirecektim;) olsun boylesi de guzel olmus diye dusunuyorum, bos tabaklarda ne olabilecegini hayal etmeye calismakta guzel.. bu arada ilk fotografi, bulutlarin ustune yerlesmis martilari cok sevdim...

No More Virgilius dedi ki...

Vapurun üstündeki fotoğraf, bu dünyaya ait değilmiş gibi...

Passiflora dedi ki...

yok ya çok da yememiştim, sadece arkadaki tarator bozuldu biraz eheh ama sen artık profesyonel gibi çekiyosun yemek fotoğraflarını, hattaaa sana bir iş teklifim olacak yarın ararım.

ben de sevdim onu. deniz belli olmadığı halde çok tatlı oldu. windows xp arka şeysi gibi oldu. bizim arka balkon camı kendisi.

Gözde Otman dedi ki...

bir anda hizli okuyunca, kayik, deniz ve martilar sizin arka balkon camindan cekilmis sandim;) ne super olurdu, oyle olsaydi, di mi?

teklifini de buyuk bir heyecanla bekliyorum! ;)